Výuka Lady Latin Dance

Co je Lady Latin Dance a jak se učí?

Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do pětice latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout sama. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let …

Latinskoamerické tance se v Evropě tančí převážně v párově podobě na různých soutěžích amatérských i profesionálních tanečníků. Ale v poslední době se začíná prosazovat i sólová podoba těchto tanců. Při sólovém tanci je kladen důraz na technické provedení prvků, které vám zaručí pevnou stabilitu na parketu, pohyby paží, výraz, charakter jednotlivých tanců a hlavně na prožití každého pohybu. Cílem lektorů Latin Dance je předat vám lásku k tanci, která je v srdci každého z nich.

Nikol Mikesková-učí v Centru tance

Snažím se tanec předávat jako celek. Nejen kroky, ale práci s hudbou, emoce, práci rukou, atd. Sama tancem žiji a jak se do tance zamilovat a začít vše prožívat skrze něj, se také snažím předat všem na svých lekcích. Čekejte u mě intenzivní práci, která jistě přinese své ovoce. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy. Tanci se aktivně věnuji odmalička, a i když velice často přijdu domů s bolavýma napuchlýma nohama a unavenými svaly v celém těle, tak si již život bez tance neumím představit. I když mě tanec ničí, tak mě zároveň neuvěřitelně dobíjí baterie a mám pocit, že se na parketě zcela realizuji a tanec bych za nic nevyměnila. Být taneční lektorkou a choreografkou je můj celoživotní sen, který se před několika lety splnil. Jsou samozřejmě dny, kdy se setkáte s nepříjemnou atmosférou na lekci, s podrážděnou klientkou nebo s nepochopením vašeho uměleckého záměru. Avšak na druhé straně jsou dny, kdy za vámi někdo přijde se slzami v očích a řekne vám, že je rád, že vás objevil, že vaše choreografie ho dostala do kolen nebo najdete kurzistky, které se vás drží několik let na každém semináři, taneční škole a kurzu,....co tady vůbec dál vykládám, myslím, že už jste pochopili, že tanec je pro mě zkrátka vším a každý jedinec, který se ke mně připojí, mě motivuje a posouvá dále.

Přihlásit na kurz

Chci se přihlásit na kurz Lady Latin Dance s Nikol

Přihlásit (budete přesměrováni na stránku www.centrumtance.cz)
TOP