Pole Dance Show

Pole Dance Show

Tanec na tyči se pomalu dostává do povědomí veřejnosti jako kombinace náročné silové akrobacie a ženských ladných pohybů. Nabízíme vystoupení jedné či dvou tanečnic (duo pole dance show), které oživí Váš firemní večírek či narozeninovou párty, a to za velmi rozumnou cenu. Naše tanečnice připravují své choreografie vždy v souladu s přáním klienta. Lze se samozřejmě domluvit i na tématickém vystoupení. Fotografie a videa z vystoupení si můžete prohlédnout v Galerii. Zajištění taneční tyče je samozřejmostí. Jako zpestření večírku mohou tanečnice nabídnout i krátkou výuku pro ty, kteří si chtějí tanec na tyči vyzkoušet.

Nutné zázemí pro vystoupení:

  • Prostory: minimálně 3×3 metry, min. 2, 24 metru strop.
  • Dostatečně hlasité a kvalitní ozvučení.
  • Místnost k převlečení a přípravě na vystoupení.
  • Tanečnice se musí dostatečně rozcvičit. V místnosti musí být teplo.
  • Cena od 5000 Kč.

Videoukázka - Alex

Tanečnice:

Kara
Více o Kaře

Kara

Při svých vystoupeních ráda kombinuje silové akrobatické triky a kombinace s vhodnými tanečními prvky. Kara je známá svou originalitou a smyslem pro detail při přípravě svých choreografií. Vítězka Pole battle Freestyle 2013.
Alex
Více o Alex

Alex

Pole Dance se věnuje od července 2012 a tato sportovně-taneční disciplína ji naprosto nadchla. Vítězka Mistrovství ČR v Pole Sport 2014, kategorie profesionálů.
Terka
Více o Terce

Terka

Terky vystoupení jsou obvykle více tanečně laděná, i když složitých triků na tyči se také nebojí. Spolu s její kolegyní a výbornou kamarádkou Alex nově vystupují i jako Pole Doubles.
Daniela
Více o Daniele

Daniela

"Ráda jednotlivé taneční styly kombinuji a tím obohacuji svá vystoupení. Vznikají tak zajímavé a jedinečné choreografie, například tanec na tyči s nádechem orientu."
TOP