DanSing Dolls - Muzikálový tanec

DanSing Dolls

Seznámení

Jsme muzikálové zpěvačky, tanečnice a herečky. Od malička se věnujeme zpěvu, herectví a mnoha tanečním stylům. Hrajeme také na klavír, housle a violoncello. Absolvovaly jsme konzervatoř v Praze obor muzikál. Co Vám mohou DanSing Dolls nabídnout: pěvecko-taneční vystoupení, taneční vystoupení (možnost vystoupení na klíč) pěvecká vystoupení.

Galerie

Fotogalerie

Pro více fotografií pokračujte do Galerie

Charlotte Pščolková a Jakub Hübner - Dny zázraků a přání (O Holy Night)

Repertoár

choreografie ve stylu 20. let, která Vás okouzlí svou hravostí a nevázaností. Délka choreografie je 2:30 minut.

všem dobře známý tanec, který se zrodil v Pařížských kabaretech, Vás strhne do této bujaré doby. Choreografie na známou hudbu J. Offenbacha a J. Strausse. Délka choreografie je 3:00 minuty.

tance inspirované naší tradiční národní kulturou. Vy sami si můžete vybrat skladby, které jsou Vám blízké, a my Vám na ně přichystáme choreografii. Je možné zapojit i zpěv.

smyslný jazzový tanec se židlí, klobouky nebo hůlkami, podle muzikálu Kabaret, ve kterém excelovala Liza Minelli. Délka každé choreografie 3:00 minuty. Lze zapojit i zpěv.

známé finále světoznámého muzikálu Chicago! Dvě sexy divy Roxie a Velma v choreografii Honey Rag a dalších známých melodiích z toho muzikálu. Délka každé choreografie 3:00 minuty. Lze zapojit i zpěv.

choreografie ve stylu 50. - 70. let minulého století. Kdo by neznal muzikály Pomáda nebo Šakalí léta? Jejich úžasnou hudbu a krásné tance? Nabízíme veselou a energickou podívanou přesně v tomto stylu. Nebo svižnou swingovou choreografii plnou rozevlátých sukní a radosti na hudbu G. Millera. Délka každé choreografie 2:00 minuty. Lze zapojit i zpěv.

žhavé vystoupení inspirované muzikálem Moulin Rouge. Ladné pohyby na známou skladbu Sparkling Diamonds. Délka choreografie 3:00 minuty.

Reference a vystoupení

  • Nyní vystupujeme v pražských i oblastních divadlech, jako jsou:
  • Divadlo Hybernie,
  • Divadlo Kalich,
  • Divadlo v Korunní,
  • Divadlo Ta Fantastika,
  • DJKT Plzeň,
  • Karlovarské městské divadlo,
  • každý týden nás také můžete vidět ve staropražské kabaretní show U Fleků.

OBJEDNAT SHOW

Chci objednat taneční show se DanSing Dolls

Objednat
TOP