Flirt Dance Show

Flirt Dance Show

Flirt dance je tanečním stylem, který kombinuje prvky z latinsko-amerických tanců, orientu a mnoha dalších. Jeho podstatou je ukázat ženskou krásu, ladnost, smyslnost a rafinovanost a přitom nebýt vulgární. Při vystoupení flirt dance lze využít mnoha zajímavých rekvizit, jako je židle, boa, hůlka, klobouk, deštník a další, a tím se každá choreografie stává originální a velmi zajímavou.

Nutné zázemí pro vystoupení:

  • Prostory: minimálně 3×3 metry.
  • Dostatečně hlasité a kvalitní ozvučení.
  • Místnost k převlečení a přípravě na vystoupení.
  • Tanečnice se musí dostatečně rozcvičit. V místnosti musí být teplo.
  • Cena od 2200 Kč.

Videoukázka - Ležérní mršky

Tanečnice a skupiny:

Nikol
Více o Nikol

Nikol

Repertoár mých sólových vystoupení nemám ustálený, snažím se vždy reagovat na typ akce, požadavky klienta a styl, ve kterém je akce vedená.
Daniela
Více o Daniele

Daniela

"Ráda jednotlivé taneční styly kombinuji a tím obohacuji svá vystoupení. Vznikají tak zajímavé a jedinečné choreografie, například tanec na tyči s nádechem orientu."
Delphine
Více o Delphine

Delphine

Delphine je všestranná tanečnice, která se zabývá převážně flirt dance a orientálním tancem, a to buď jako sólová tanečnice, ve dvojici či ve skupině (je členkou flirt dance skupiny Pojď blíž).
Kara
Více o Kaře

Kara

Kara je známá svou originalitou a smyslem pro detail při přípravě svých choreografií. Nebojí se spojovat různé taneční styly a rekvizity.
Alex
Více o Alex

Alex

Alex se kromě Pole Dance věnuje nově i Flirt Dance. Nenechte si ujít její jedinečnou schopnost spojit akrobacii se svádivým tancem.
Pojď blíž
Více o Pojď blíž

Pojď blíž

Skupina často využívá nejrůznějších rekvizit a v choreografiích nechybí ani malá překvapení pro diváky.
Ležérní mršky
Více o Ležérních mrškách

Ležérní mršky

Kromě flirt dance se v odvážných, dynamických a neotřelých choreografiích objevují prvky nejen latinskoamerických tanců, ale například i dancehall.
TOP