Výuka Flirt Dance

Co je Flirt Dance a jak se učí?

Mít zdravé sebevědomí a umět se pohybovat ladně jako kočka na rozpálené střeše je snem mnohých žen a dívek. Vy můžete tento sen proměnit ve skutečnost. Stačí se odhodlat a začít v sobě objevovat ženu. Flirt dance představuje spojení tance s účinnými metodami tvarování postavy s cílem upevňování pozitivního pohledu na sebe sama.

Prakticky má výuka flirt dance tři části. První a také tou nejzákladnější je S Faktor. Nový tanečně posilovací a protahovací program, který k nám přichází z USA, kde je velmi populární. Ale pronikl již i do Evropy, kde mu propadly ženy v Anglii, Chorvatsku nebo například Polsku. V současné době ho začínají poznávat i ženy a dívky v České republice a nutno podotknout, že úspěšně. S Faktor je inspirován několika směry. Části z jógy, baletu a pilates jsou aplikovány do prvků ze striptýzového tance a tance u tyče. A přiznejme si, která z nás si někdy nechtěla vyzkoušet striptýzový tanec nebo tanec u tyče? Ale pozor! Na hodinách S Faktoru, potažmo flirt dance po Vás nikdo nebude chtít odkládat části oděvu. Je důležité si uvědomit, že kvalitní striptýz je především tanec, který dokáže být velmi svůdný, ale přitom nemusí být nutně vulgární. V USA propadly S Faktoru i hvězdy jako Kate Hudson, Lindsay Lohan, Teri Hatcher (Lois Lane v seriálu Superman, Zoufalé manželky), Lisa Rinna (Melrose Place), Vivica A. Fox (Kill Bill), Tanya Newbould (X-Men) a další.

Nikol Mikesková - učí v Centru tance

Snažím se tanec předávat jako celek. Nejen kroky, ale práci s hudbou, emoce, práci rukou, atd. Sama tancem žiji a jak se do tance zamilovat a začít vše prožívat skrze něj, se také snažím předat všem na svých lekcích. Čekejte u mě intenzivní práci, která jistě přinese své ovoce. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy. Tanci se aktivně věnuji odmalička, a i když velice často přijdu domů s bolavýma napuchlýma nohama a unavenými svaly v celém těle, tak si již život bez tance neumím představit. I když mě tanec ničí, tak mě zároveň neuvěřitelně dobíjí baterie a mám pocit, že se na parketě zcela realizuji a tanec bych za nic nevyměnila. Být taneční lektorkou a choreografkou je můj celoživotní sen, který se před několika lety splnil. Jsou samozřejmě dny, kdy se setkáte s nepříjemnou atmosférou na lekci, s podrážděnou klientkou nebo s nepochopením vašeho uměleckého záměru. Avšak na druhé straně jsou dny, kdy za vámi někdo přijde se slzami v očích a řekne vám, že je rád, že vás objevil, že vaše choreografie ho dostala do kolen nebo najdete kurzistky, které se vás drží několik let na každém semináři, taneční škole a kurzu,....co tady vůbec dál vykládám, myslím, že už jste pochopili, že tanec je pro mě zkrátka vším a každý jedinec, který se ke mně připojí, mě motivuje a posouvá dále.

Přihlásit na kurz

Chci se přihlásit na kurz Flirt Dance s Nikol

Přihlásit (budete přesměrování na stránku www.centrumtance.cz)

Delphine - učí v Pole Heaven

Ve svých lekcích se snažím nejen o to naučit správně daný pohyb, ale především je mým záměrem, aby si ženy lekci užily a odcházely nabité pozitivní energií a nadšené. Nejde jen o samotné kroky, ale především o prožitek a vyjádření emocí. Mým cílem je dát prostor individualitě a osobnosti každé ženy, aby se v kurzu projevila. Tančíme z lásky a pro radost! Přiznávám se, že své pokročilejší kurzistky někdy moc nešetřím, ale zatím si nikdo nestěžoval. :) U těch začínajících je základem naučit je provádět pohyby správně tak, aby jim neškodily. Zdraví totiž máme jen jedno! Výuka tance je mou velkou vášní, slibuji, že to na mých kurzech poznáte!

Přihlásit na kurz

Chci se přihlásit na kurz Flirt Dance s Delphine

Přihlásit (budete přesměrovaní na stránku www.poleheaven.cz)

Individuální lekce, cena od 300 Kč (60 minut)

Nevyhovuje Vám žádná pravidelná lekce? Nestíháte? Stydíte se? Nevadí, protože naše lektorky vedou i individuální lekce. Lektorka se bude celou lekci věnovat jen Vám! Individuální lekci je možné domluvit i pro více zájemců najednou, například rozlučky se svobodou jsou velkým hitem...

Volejte 732 104 859

Domluvte se přímo s lektorkou Delphine

TOP