A máme tu výsledky z očekávané soutěže, která se konala včera, tedy 1. listopadu 2014.

Nejprve ale pár faktů o samotné soutěži. Konala se v Dance Union Clubu, pořádána byla samotným Centrem tance. Toto klání má již několikaletou tradici a všechny soutěžící skupiny se rok od roku zlepšují, i když ne vždy zůstávají ve stejném složení. To jsou ovšem taneční překážky, které je třeba překonávat a pravé profesionálky, jako jsou naše Pojď blíž nebo Ležérní mršky, nemůže nijak ohrozit.

Celou soutěž porotcovala odborná porota složená z předních lektorů Centra tance, kteří jsou z těch neuznávanějších ve svém oboru, jmenovitě například Růženka Kunstýřová nebo Terka Blážková.

Vraťme se ale k soutěžícím. Kdo chtěl dosáhnout nejvýšší zlaté příčky, musel porazit další 4 taneční skupiny.

Zajímavostí celého večera byla malá improvizace Nikol Mikeskové (vedoucí lektorka skupin Pojď blíž, Kroksemkroktam a Ležérní mršky), která se neplánovaně stala moderátorkou celého večera. Zvládla to ale bravurně, stejně jako naše skupiny………..pojďme se již podívat na výsledky!

Výsledky:

Taneční Show je na své skupiny náležit pyšná. Obzvláště pak Pojď blíž uteklo druhé místo jen o jeden bod! Příště jistě chybět nebude! Pojď blíž soutěžilo s choreografií Tango – Sladké sny, kterou například jedna účastnice odtančila jen po třech zkouškách. Vzhledem k nemocem a dalším okolnostem byla totiž skupina malá… To ovšem nebylo na výkonu vůbec poznat. Nemalou roli také hrají kostýmy, které jsou z domácí výroby šikovných ruček jedné z tanečnic skupiny.

Brzy doplníme foto, do té doby neváhejte a objednávejte zde 😉