Na semifinále se připravovali všechny naše poledancerky. A výsledky semifinále říkají, že Terka ve své kategorii postupuje do finále z prvního místa, Alex postupuje z druhého, Kara z devátého a Daniela obsadila 17. místo, leč nepostupující.

Jak už název soutěže napovídá, jedná se především o umělecké zpracování všech vystoupení. Není kladen takový důraz na sportovní stránku pole dance a proto je pro účinkující výběr a zpracování tématu volnější, zároveň díky možnosti rekvizit i čitelnější. Celkově je soutěž divácky vždy velmi atraktivní, jelikož se na pódiu vystřídá drama, pohádky, příběhy ze života, komedie či parodie, nebo adaptace na filmové trháky. Stejně tak i naše poledancerky si vybrali z těchto témat.

Forma semifinále se opět konala prostřednictvím natočeného nesestříhaného videa. Někdo by mohl namítnout, že je to nespravedlivé a je možnost nekonečna pokusů. Není tomu tak, akrobacie a soutěžní výkon vyžaduje plno sil, které se s každým pokusem krátí. Video kolo bývá pro některé kolikrát více stresující než samotný výstup před porotou živě, jelikož tam je jen jedna šance a není možné zkusit reparát.

Finále této soutěže se bude konat 14. října v pražském divadle ABC během celého dne. Vstupenky jsou již v prodeji zde. Další postupující můžete vidět zde.