Již tento víkend se bude konat největší událost roku, která se týká všech poledancerů a poledancerek. Je jím Mistrovství světa v Pole Sport 2015, konané v Londýně.

Alex se umístila na MČR pátá a tím jí postup do Londýna utekl  jen o dvě příčky. I tak ale její výkon zaslouží uznání, poněvadž tak vysoké umístění po třech letech tréninku je hodné velkého obdivu a respektu. Věříme, že se to Alex povede v nějakém z příštích ročníků a zařadí se tak mezi světové špičky, které trénují například o tři roky déle.

Nicméně zpět do Londýna. Pro českou komunitu je letošní rok plný očekávání, neboť máme velmi silný tým, který bude nejdříve v sobotu bojovat o postup do finále a v neděli, doufáme, vybojují i nějaký ten cenný kov. Naši naději totiž přiživuje fakt, že po vyhlášení kompletních výsledků ze všech vnitrostátních mistrovství je postaven světový žebříček, na němž hned první příčku s přehledem obsadila česká dvojice Růženka Kunstýřová a Veronika Řehořová. Porazily tak největší hvězdy, kterým na krku už nějaká ta medaile visela. Navíc Růženka není žádný troškař a bude soutěžit i v kategorii Ženy sólo, kde si momentálně se svým super výsledkem z ČR stojí na 3. světovém místě.

Další, kdo obohacují náš tým v Londýně jsou Táňa Vovsová a Terka Zámostná (dvojice), Sarah Wagnerová, Jiřina Trnková (junior), Barbora Růžičková, Elizaveta Shevtsova, Denisa Dvořáková (děti) a Romana Zahálková (ženy sólo).

V neděli můžete celou soutěž sledovat díky livestreamu: https://www.youtube.com/watch?v=gw_WKho6FMQ

A můžete tak vidět všechny kategorie: děti, juniory, ženy, muže, dvojice, masters 40+ a masters 50+