Pozítří, tedy 3. února, se koná neobyčejná soutěž Pole&Me. Proč neobyčejná? Z důvodů jejích volných hranic, které takřka neexistují. Jedná se o jedinou soutěž svého druhu u nás, kdy soutěžící není omezen ani prvky, ani nemusí splňovat minimální nebo maximální délku choreografie. A díky tomu se fantazie může stát na jevišti konečně skutečností.

Neskutečně kreativní je v tomto ohledu naše tanečnice Alex, věnující se pole dance již několik let. Ve zkratce o ní: zúčastňuje se několikrát v roce různých soutěží s různým zaměřením a pro jistotu krom kategorie sólo, i v kategorii dvojic. Navíc si většinou díky národní kvalifikaci může vyzkoušet konkurenci i v zahraničí. Více zajímavostí naleznete v jejím profilu zde

Zpět k sobotnímu nadcházejícímu večeru. Alexin popis vystoupení: Zkoušeli jste si někdy zahrát šachovou partii sám se sebou ? A myslíte si, že v životě existují situace kdy je to bud černá nebo bílá? Ráda bych přirovnala šachovou partii k jedné části mého života a tomu, co jsem v poslední době prožívala a co řešila. Nejde přece o to se vždy rozhodnout pro jednu barvu, ale dokázat vyřešit tahy, které Vás v životě někam posunou a ty kterými naopak ztratíte čas nebo i část života. A těch aby bylo co nejméně…….

Těšíme se a držíme pěsti, aby to neklouzalo!