Už jsme odpočaté a plné sil a ze všech dojmů z poslední soutěže jsme úplně opomněli informovat o tom, jak se vše seběhlo ve finálový den soutěže a hlavně jak to celé dopadlo.

Z našich zástupců bylo k vidění první vystoupení dvojice Terky s Alex, které měly připravenou energickou show na téma Burlesque a ústřední song ze stejnojmenného filmu. Nechybělo boa, třásně, židle, show, energie až peří lítalo…..a to celé v součtu znamenalo 2. místo v jejich kategorii.

Poté nastoupila na jeviště v odpoledních hodinách Kara s parodií na videoklip Call on Me. Vystoupení rychle uteklo, a jak je zvykem, nechyběl ani gradující konec. Celkem z toho byla tradičně bramborová medaile, tedy 4. místo mezi profíky.

Den pokračoval a postupoval směrem k další kategorii – Masters 40+, kde vystupovala už sólo Alex. Ta ztvárnila scestí, úskalí a stereotyp vztahu mezi mužem a ženou. Její přesná technika, náročnost kombinací, tanec a příběh jí přinesli na krk zlatou medaili.

V úplném závěru a po celém dni, kdy dopoledne v jedenáct hodin šla na stage poprvé, během dne pomáhala svým trenérským svěřencům, dělala „křoví“ při jiných vystoupení, se konečně v osm večer jako poslední představila sólově i Terka v kategorii Elite. Jak její vystoupení popsat? Snad jen tolik, že mne mrazí i teď, po měsíci. Terka se touto choreografií rozloučila se soutěžním životem a odchází z něj se stříbrnou medailí.

Tak toto byl 14. říjen 2018 a jak jsme si ho užily. Sledujte náš Instagram nebo Facebook, přidáváme postupně fotky.