Máme za sebou období vánočních večírků, ale hned po krátké sváteční pauze, začíná plesová sezóna.

Objednejte na svůj ples taneční vystoupení.

Do každého sálu se jistě hodí akrobaticko-taneční pole dance. Tanečně akrobatické vystoupení můžete objednat s Karou. Naopak pole dance propojený s gymnastikou uvidíte s Alex.

Na výběr jsou i latinsko-americké tance a tady si můžete vybrat taneční pár nebo skupinu tanečnic, čili určitě nešlápnete vedle pokud si vyberete Nikol sólo, Nikol a Honzíka jako pár, nebo skupinu Kroksemkroktam.

Nebo Vás více baví pohled na flirt dance? I ten můžete objednat.  Je libo sólo tanečnici, duo nebo rovnou taneční skupinu? Vaše volba bude mířit mezi Danielu, Nikol, Delphine, Karu, či Ležérní mršky nebo Pojď blíž!

Exotika? I v této oblasti Taneční Show poslouží. Vyberte si orient s Danielou, s Delphine, nebo třeba Solathis´ Fire, kteří předvedou nebezpečně bezpečnou ohnivou show!

Ceny tanečních vystoupení od 2000 Kč. Ještě váháte? Objednat můžete zde

Při včasné objednávce vystoupení, Vám bude odečtena sleva 10%. Objednávka musí být učiněna 30 kalendářních dnů před datem vystoupení.

Při objednávce dvou a více vystoupení pro jednu akci sleva 15 %. Objednávka musí být nejméně na dva taneční vstupy během jedné akce (ples, večírek, oslava, …).

Slevy nelze sčítat a pro zákazníka platí ta, která je pro něj výhodnější. Tato slevová akce končí 31.3.2015.