V těchto dnech vrcholí přípravy všech přihlášených soutěžících na semifinálové kolo Mistrovství ČR v Pole Sport 2015, včetně „naší“ Alex!

Mistrovství je rozděleno do sedmi kategorií. Jsou to děti, junioři, ženy Amatérky, ženy Profesionálky, muži, dvojice a ženy Elite. Tím, že se vloni Alex umístila na nejvyšší a tedy zlaté příčce v kategorii ženy Profesionálky, automaticky postoupila do kategorie vyšší a tím jsou ženy Elite. V této kategorii svádí souboj o umístění ty nejlepší z nejlepších u nás, většina má zkušenosti i z mezinárodních soutěží. První tři výherkyně mají zajištěný postup na Mistrovství světa v Pole Sport 2015, které se bude již tradičně konat v Londýně. A spolu s nimi budou Českou republiku reprezentovat vítězové s kategorií muži a dvojice. Ale to nás čeká až v červnu. Nyní se pojďme vrátit zpět.

10. dubna je uzávěrka pro semifinálové video kolo, na jehož základě rozhodne odborná porota o tom, kdo postoupí dál. V semifinále se každý musí řídit pravidly, nesmí chybět kostým a vhodně zvolený účes. Mnohdy a často je Pole Sport matematikou a geometrií, ať už jde o zpracování kostýmu, který má přesně předepsané rozměry určitých částí, nebo počet otáček na spinové tyči v bodovaném prvku. Výsledky porota oznámí nejpozději do 14 dnů.

Už teď si můžete zakoupit lístky na celé finálové klání, které je rok od roku lepší a lepší a celá poledancerská komunita tuto událost nesmí vynechat.

My, Kara a Daniela, jsme si už své lístky koupily a těšíme se na fandění 😉

 

Pojďme si připomenout fantastický výkon Alex z minulého ročníku soutěže 2014!