Jen co jsme si trochu odpočinuly po finále obou Mistrovství ČR ve sportovní kategorii, nachýlil se pomalu čas na přípravu na další soutěž. Tou bude Mistrovství České republiky Pole Art 2016.

Letos je tato soutěž obohacena o několik kategorii, proto je šance na úspěch o něco málo vyšší. Nicméně na to nespoléháme a i přesto pilně trénujeme. Některé tanečnice z našich řad se dokonce hlásí hned do dvou kategorií a tím pádem dvakrát tolik času tráví v sále s tyčemi.

Uzávěrka přihlášek je 4. září 2016 o půlnoci, do té doby musí mít všichni přihlášení natočeno semifinálové video. Tento systém videokola je zvolen zejména z důvodu mezinárodní poroty. Jak je vidět z odpočtu, výsledky semifinále vyhodnotí porota nejpozději 16. září, po té následuje již jen 14 dnů než vypukne velké finále v divadle ABC.

Svou přihlášku a boj o finále budou posílat Alex, Terka, Daniela a Kara. V kategorii doubles budeme mít zastoupení v podobě labutí Alex a Terky, doubles jsou kategorií smíšenou (nezáleží na pohlaví ani na pokročilosti). Ženy se pak dělí do kategorií Elite, Profi a Amatér. Terka s Danielou a Karou svá sóla připravily jako Profi, Alex jako Elite.

O výsledcích Vás budeme informovat.