Chcete se naučit něco z naši Show? Do toho!

Výuka

Pole dance

Lektoři a kurzy

Flirt dance

Lektoři a kurzy

Latin dance

Lektoři a kurzy

Orient dance

Lektoři a kurzy

Proč? Proč ne!

  • Naše tanečnice jsou i zkušenými lektorkami v nejuznávanějších tanečních studiích - Centrum tance a Pole Heaven.
  • Součástí show může být i tzv. školička, při které si zájemci mohou vyzkoušet nějaký trik na tyči, nebo základní principy například Latin Dance.
  • Pokud Vás oslovil některý styl, neváhejte a věnujte se mu naplno.
  • Výuka probíhá v centru Prahy.
  • Pole Dance vyučují lektorky Kara a Alex.
  • Skupiny tančící Latin Dance, Flirt Dance a Latin Flirt Dance vede lektorka Nikol Mikesková.
  • Učit se můžete ve skupině v pravidelně vypsaných kurzech nebo můžete využít individuálních lekcí, které ocení časově náročnější klienti.

Sestřih z lekce Pole Dance

Pole Dance

Pole Dance

Akrobacie na vertikální tyči

Pole dance hravě nahradí hodiny v posilovně a navíc Vám zaručí, že se budete skvěle bavit a zpevníte své tělo rovnoměrně od hlavy až k patě. Při pravidelném tréninku budete cítit posílení zejména na břišních svalech a horní polovině těla. Pole dance je blahodárný též pro ženy, které se chtějí zbavit nadváhy. Určitě nemusíte mít obavy, že na hodinách nebudete stačit.

Flirt Dance

Flirt Dance

Objevte v sobě ženu

Všechny jsme někdy viděly videoklip nebo kousek z koncertu současných hvězdných zpěvaček jako Beyonce, Shakira nebo Christina Aquilera. A ruku na srdce, asi každá z nás si někdy pomyslela, jak to ty holky dělají, že jsou tak sexy? Krom toho, že za nimi stojí tým vizážistů, trenérů a choreografů, mají proti nám jednu obrovskou výhodu. Pochopily, že být sexy dneska letí a ví, jak na to.

Lady Latin Dance

Lady Latin Dance

Sólo pro královnu parketu

Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do pětice latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout sama. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let …

Orient

Orient

Styl tance z exotických dálek

Orientální tanec je tanec původem ze Středního východu. V současné době je ve světě velmi rozšířen a těší se velké popularitě.

TOP